Preteky funkcionárov, RS a komisií 2018

Napísal: Miroslav Breštanský on .

3

Ako každý rok, tak i tento, zorganizovala naša organizácia 7.5.2018 preteky funkcionárov, komisií, členov rybárskej stráže a sponzorov. Tieto preteky sú vlastne poďakovaním všetkým zúčastneným za ich prácu, ochotu, obetavosť, ktorú v minulom roku venovali a pomohli tak rozvoju rybárstva v Hlohovci. 

Preteky sa konajú hneď na druhý deň po dôchodcovských pod vedením Miroslava Brešťanského – člena výboru.

 

Preteky dôchodcov, žien a handicapovaných 2018

Napísal: Zuzana Slobodová on .

8

5. mája 2018 sa konal v poradí už 12. ročník pretekov. Zúčastnilo sa ho 125 pretekárov, mužov i žien. Počasie bolo nádherné, letné a hneď z rána bola dobrá nálada pri losovaní štartovných lístkov. Po vylosovaní sa pretekári nedočkavo rozbehli na svoje miesta. Pre nich začalo zápolenie a zdolávanie svojich úlovkov a pre nás tvrdá práca. Uvariť gulášik pre toľko ľudí (zjedol sa úplne celý), pripraviť a naaranžovať ceny, pripraviť všetko potrebné na váženie úlovkov, aby bolo všetko tip-top. 

 

Leopoldovsky kapor 2018

Napísal: Miroslav Levčík on .

4

Za krásneho slnečného počasia otvára ako každoročne kaprovú sezónu pretek družstiev základných škôl - Leopoldovský kapor. Preteku sa zúčastnilo 33 mladých zapálených rybárov, ktorí boli rozdelený v ôsmych družstvách. Smutnou skutočnosťou však bola neúčasť základných škôl mesta Hlohovec. Počas preteku boli ulovených 163 ks nádherných rýb a to prevažne kapor rybničný. Cenu za najväčší úlovok si odniesol Cibulka Matej, ktorý s nemalou námahou zdolal kapra 57 cm.

Klimati cup 2018

Napísal: Zuzana Slobodová on .

Koniec apríla je ako vždy vyhradený prvým pretekom na ktorom sa podieľa i naša organizácia a to sú preteky LRU Klimati cup, ktoré usporadúva pán Ivan Čulák na svojom rybníku. Počasie v tomto roku veľmi prekvapilo a pretekári si mohli vychutnať nielen krásnu rybačku, ale i pohodu na takmer letnom slniečku. Preteku sa zúčastnilo 38 detí všetkých vekových kategórií. A tu vám prinášame poradie víťazov.

17