Klimati cup 2018

Napísal: Zuzana Slobodová on .

Koniec apríla je ako vždy vyhradený prvým pretekom na ktorom sa podieľa i naša organizácia a to sú preteky LRU Klimati cup, ktoré usporadúva pán Ivan Čulák na svojom rybníku. Počasie v tomto roku veľmi prekvapilo a pretekári si mohli vychutnať nielen krásnu rybačku, ale i pohodu na takmer letnom slniečku. Preteku sa zúčastnilo 38 detí všetkých vekových kategórií. A tu vám prinášame poradie víťazov.

17

Klimati cup 2017

Napísal: Zuzana Slobodová on .

17

Dňa 29. apríla 2017 sa konal v poradí už jedenásty ročník detských pretekov Klimati Cup 2017 na súkromnom rybníku p. Čuláka v priemyslenom parku v Šulekove. Súťažilo sa v troch kategóriách. Hoci nás tohoročný apríl prekvapil všelijakým počasím, tak na pretekoch sa to umúdrilo a tak si pretekári nemohi sťažovať.Zúčastnilo sa 28 detí, čo je podstatne menej ako po minulé roky. Pretek je každoročne limitovaný počtom 40 miest a vždy bol problém že účastníkov bolo viac ako limit. Už minulý rok poklesol počet pretekárov a tento rok bol ozaj nízky. Čo spôsobilo tento nezáujem? Neviem..... Počasie vyšlo, ryby brali. A tu vám prinášame poradie víťazov.

Klimati cup 2016

Napísal: Zuzana Slobodová on .

1

Dňa 30. apríla 2016 sa konal v poradí už desiaty ročník detských pretekov Klimati Cup 2016 na súkromnom rybníku p. Čuláka v priemyslenom parku v Šulekove. Súťažilo sa v troch kategóriách. Hoci nás tohoročný apríl prekvapil všelijakým počasím, tak na pretekoch sa to umúdrilo a tak si pretekári nemohi sťažovať. A tu vám prinášame poradie víťazov.

Klimati cup 2014

Napísal: Zuzana Slobodová on .

DSC 1298

Dňa 26. apríla 2014 sa konal v poradí už IX. ročník rybárskych pretekov detí do 15 rokov na súkromnom rybníku pána Čuláka v priemyselnom parku v Šulekove. Preteky organizuje Mgr. Ivan Čulák v spolupráci SRZ MsO Hlohovec.  Pretekov sa zúčastnilo 34 detí, čo je mierny pokles za uplynulé roky, čo môžeme asi pripísať nevľúdnemu a upršanému aprílovému počasiu, ktoré vládlo posledných pár dní. No i napriek tomu boli pretekári, ktorí si prišli zmerať sily plní dobrej nálady a nedočkavosti, aby  nám ukázali svoje umenie v rybolove. Pretek trval 4 hodiny a deti lovili s očividným nadšením. Deti pretekali v  troch kategórii a to: kategória do 15. rokov, kategória do 10 rokov a kategória dievčatá. Hodnotila sa dĺžka každej ulovenej ryby, kde 1 cm znamenal 1 bod.