Revíry MsO SRZ Hlohovec

 menorevírdruh rybyváha (kg)dĺžka (cm)
1 BLAŠKO JURAJ Váh č. 4 Kapor rybničný  14 84
2 BOHÁČEK SLAVOMÍR    Madunice Kapor rybničný 13 90
3 BOLEBRUCH IVAN Drahovce Kapor rybničný 12 82
4 BUDAY JURAJ Váh č. 4 Šťuka severná 9.5 101
5 ČELLÁR MILAN Koplotovce Tolstolobik 16 100
6 ČERNÝ ZDENEK Drahovce Kapor rybničný 12.5 85
7 ĎURIŠ MICHAL Madunice Kapor rybničný 13.5 84
8 ĎURIŠ MICHAL Madunice Kapor rybničný 15 100
9 ĎURIŠ MICHAL Madunice Kapor rybničný 12.3 83
10 FANČOVIČ ANDREJ  Drahovce Kapor rybničný 11 84
11 GAŽOVIČ JOZEF Drahovce Kapor rybničný 11.8 80
12 HEIN MATÚŠ Drahovce Kapor rybničný 15 89
13 HLAVNOVÁ ZUZANA Váh č. 4 Amur biely 9 90
14 HUDEC ŠTEFAN Váh č. 4 Zubáč veľkoústy 7 85
15 CHLAPÍK KAROL Drahovce Kapor rybničný 9.5 83
16 CHOBOT IVAN Madunice Kapor rybničný 9.5 79
17 KABAŠTA PETER Váh č. 4 Amur biely 7 82
18 KABÁT JIŘÍ Madunice Kapor rybničný 12 90
19 KABÁT JOZEF Madunice Kapor rybničný 12.5 88
20 KANIČÁR JOZEF Váh č. 4 Šťuka severná 7 95
21 KĹBIK MARIAN Váh č. 4 Kapor rybničný 10.2 78
22 KRAUS ROMAN Drahovce Kapor rybničný 16 86
23 KRIPPEL ANTON Leopoldov Kapor rybničný 12 83
24 KUREK ROMAN Váh č. 4 Kapor rybničný 9.5 78
25 MACHOVIČ MICHAL Drahovce Kapor rybničný 11.5 85
26 MELUŠ MAREK Madunice Kapor rybničný 10 75
27 MESÁROŠ Marek Peter Boleň dravý 7 80
28 MIHÁLIK PETER Váh č. 4 Amur biely 9 86
29 MIKULÁŠIK FRANTIŠEK Ypsilon Kapor rybničný 15 90
30 MORAVANSKÝ Jozef Drahovce Kapor rybničný 11.5 85
31 NIKODÉM Miroslav Madunice Kapor rybničný 10 80
32 PODKOVČÍK JAKUB Ypsilon Amur biely 7 80
33 ROSINA RÓBERT Madunice Kapor rybničný 12.6 91
34 STRIŽINEC RUDOLF Drahovce Kapor rybničný 10 78
35 ZELENAI MATEJ Peter Kapor rybničný 13 90
36 ZELINKA JOZEF Váh č. 4 Amur biely 13 100

 

Revíry Rady SRZ

 menorevírdruh rybyváha (kg)
1 CISÁR STANISLAV VN Dolné Dubové (Trnava) Kapor rybničný 9.5
2 DIVINEC MIROSLAV VN Sĺňava (Rada SRZ Žilina) Kapor rybničný 12.5
3 CHLAPÍK KAROL Dudváh č. 2 (Trnava) Zubáč veľkoústy 7
4 JANOSCHKA KAROL Morava č. 8 (Skalica) Kapor rybničný 18
5 KOLENO PAVOL VN Sĺňava (Rada SRZ Žilina) Zubáč veľkoústy 9
6 KOREC MILAN Váh č. 3 (Sereď) Kapor rybničný 13
7 KOZÁR MICHAL VN Dolné Dubové (Trnava) Kapor rybničný 15
8 KÚDELA PETER VN Sĺňava (Rada SRZ Žilina) Kapor rybničný 10.5
9 MIHÁLIK PETER VN Sĺňava (Rada SRZ Žilina) Amur biely 15
10 NOVICKÝ VOJTECH VN Dolné Dubové (Trnava) Kapor rybničný 14
11 SVETLÍK MIROSLAV VN Liptovská Mara (Rada SRZ Žilina) Kapor rybničný 12
12 SVETLÍK MIROSLAV VN Liptovská Mara (Rada SRZ Žilina) Kapor rybničný 14
13 PUCHEĽ FRANTISEK Váh č. 2 (Šaľa nad Váhom) Amur biely 12